Orto a mesh SR a CR

Jak si zajistit ortofoto terén
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 137
Registrován: 31 pro 2014, 08:28

Re: Orto a mesh SR a CR

Příspěvek od xwing » 22 srp 2015, 15:23

Chlapi, kto mate orto Slovenska (ale to stare pekne zelene ZL16) a uz konvertnute do HD mesh v3 ?
Ja som o moje orto definitivne dosiel. HDD sa odobral k certu. Ako ziadna tragedia, ale toto orto som zrovna nemal akosi zalohovane.
Diky potencionalnym pomocnikom ;)

oldboy
Příspěvky: 132
Registrován: 31 pro 2014, 10:07
Bydliště: Bratislava

Re: Orto a mesh SR a CR

Příspěvek od oldboy » 23 srp 2015, 08:20

Ahoj Peter, ak mas na mysli to nase stare konvertovane zo ZL=16 na ZL=15 (rozlisenie textur 1024x1024) tak to mam na 2xDVD.
Mozem Ti tie DVD pozicat.

S pozdravom Karol

Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 137
Registrován: 31 pro 2014, 08:28

Re: Orto a mesh SR a CR

Příspěvek od xwing » 23 srp 2015, 10:40

Ano, to orto mam namysli.
Mas to uz rovno v HD Mesh V3 ?
A skus to niekde uploadnut, ved v dnesnej dobe to uz nie je problem.
Mozno aj niekto iny bude mat zaujem si to stiahnut.
Diky

oldboy
Příspěvky: 132
Registrován: 31 pro 2014, 10:07
Bydliště: Bratislava

Re: Orto a mesh SR a CR

Příspěvek od oldboy » 23 srp 2015, 17:33

Ahoj Peter na zrejme to nebude hned, pretoze to nemam vo verzii HDMesh V3, tak ze to budem prevadzat a potom to skusim dat na dajake ulozisko.

Pekny vecer Tebe a Tvojej rodinke praje

Karol

Peter tak sa musim ospravedlnit. Nepojde to. Tie DVD su pre moj iMAC necitatelne. Vzdy sa vyskytne dajaka chyba a ta mechanika sa vysunie von.
Skusal som druhe DVD ten sice precital, ale ked sa tie RAR mali rozbalit opat sa vyskytla chyba. Este skusim zajtra nieco vymysliet, ale je to zufaly
pokus. Viem, ze ked sa tie RAR subory mali rozbalit tak museli byt vsetky v spolocnom adresari. No uvidim zajtra.

Ahoj

Update: tak zial Peter ani po dokladnom ociteni tie DVD nevie moja masinka precitat a ked nahodou jedno Rar precita tak zasa ho nevie rozpakovat.
Zostava Ti uz iba Zone tam asi cele Slovensko nebude ale aspon nieco.

Karol

Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 137
Registrován: 31 pro 2014, 08:28

Re: Orto a mesh SR a CR

Příspěvek od xwing » 26 srp 2015, 12:43

Takze Slovenske orto v HD Mesh V3 som predsa len obajvil na externom disku, ktory mam v ruksaku s notebookom ;-)
V predchadzajucej praci som mal niekedy cas na nocnych hrat sa s X-Plane, tak som tam to orto nahodil a vyplatilo sa ;-)
Ale predsalen mi este chyba Orto CR ZL16 v HD Mesh V3.
Najde sa ?
Diky ;-)

Odpovědět