Mil Mi-2 (XP11)

Diskuze o vrtulnících zdarma
Odpovědět
Uživatelský avatar
Willhelm
Příspěvky: 67
Registrován: 11 bře 2017, 11:04
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Mil Mi-2 (XP11)

Příspěvek od Willhelm » 12 lis 2018, 22:29

Mil Mi-2 upravený do XP11 verze.
https://forums.x-plane.org/index.php?/f ... -mil-mi-2/

Mi-2 od Nemetha jsem měl na FS2004 hrozně rád. Po přechodu na X-plane jsem se zaradoval, když jsem viděl videa Mi-2 v XP10 těšil jsem se, protože to vypadalo rozhodně lépe než Nemethí Mi-2. Bohužel volně uvolněná verze v XP11 sice fungovala, ale asi tak jen 3-5 minut než ve vzduchu chcíply motory. Maďarský simpták Ekre si pohrál a pokusil se o plnohodnotnou konverzi do XP11.

Natěšen jsem se jal dnes dopoledne zkoušet klasickou verzi (druhý acf je s integrovaným Avitab). Z C&D problém se spínačem baterky, který nejde nahoru přetrvává, některé klikací zóny jsou mimo.
Ve výhledu vadí figurína pilota - ano pokud je pilot či posádka použit jako v Bell-412 je to hrozně fajn. Tady bohužel model pilota zůstává v kabině i pokud jste v pohledu 3D kokpitu.
Nově je přidán i model pozemního zdroje. Dle manuálu by se měl pozemní zdroj zobrazovat jen pokud vrtulník stojí na zemi a spínač baterie/externí zdroj je v poloze externí zdroj. Prakticky se mi nepovedlo najít způsob jak pozemní zdroj odstranit.
Subjektivně mi přijde, že kolektiv pracuje jen v první třetině rozsahu HW osy. Strašně citlivý. Z 2000ft po stažení koletivu na nulu, mašina plachtí jako bych letěl na kapesníku nebo seděl v ASH25.
Nicméně motory nechcípají, dokonce mají pěkný 11.30 heat blur efekt. Líbí se mi i nově umístěný transponder.
Avitab nepoužívám, takže nevím jak funguje verze s ním.
Zkoušel ještě někdo?

Odpovědět