Reporty na webu

Česká virtuální záchranka
Odpovědět
Uživatelský avatar
masa
Příspěvky: 435
Registrován: 30 pro 2014, 22:31
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Reporty na webu

Příspěvek od masa » 25 čer 2016, 08:54

Nove jdou rozklikavat a je tam videt mapa a graf rychlosti/vysky ;)

http://www.cvars.cz/report.php?id=36255
Obrázek

Uživatelský avatar
djbuldog
Příspěvky: 172
Registrován: 11 led 2015, 10:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Reporty na webu

Příspěvek od djbuldog » 25 čer 2016, 14:05

Mazec... tak to je dost dobrá funkce :) To abych si něco nového zaletěl, v posledních reportech už nejsem :D

Uživatelský avatar
masa
Příspěvky: 435
Registrován: 30 pro 2014, 22:31
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Reporty na webu

Příspěvek od masa » 25 čer 2016, 14:42

Aby sis neco zalit v tom ti branit nebudu, kazdopadne je to dostupne i tak, ze se prihlasis, das muj profil, nebo si rozkliknes sebe z aktivnich pilotu ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Willhelm
Příspěvky: 67
Registrován: 11 bře 2017, 11:04
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Reporty na webu

Příspěvek od Willhelm » 02 dub 2019, 21:42

Někdo se postaral a mé lety s Eclipse 550 NG jako neznámým letadlem jsou nyní správně identifikované. Takže velké díky neznámému dobrodinci.

Kdyby tuhle žabku někdo ze zbylých deseti aktivních CVARS xplejnistů náhodou vlastnil a chtěl si zalítat s "domácím" nátěrem, tak jsem si pro sebe zklohnil a uploadnul to semhle: https://forums.x-plane.org/index.php?/f ... rs-livery/

Uživatelský avatar
masa
Příspěvky: 435
Registrován: 30 pro 2014, 22:31
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Reporty na webu

Příspěvek od masa » 03 dub 2019, 18:08

Obcas mrknu na reporty a kdyz jich vidim nejak moc bez znameho letadlo a to letadlo dava smysl, tak ho pridam ;) Jinak repaint pekny, az treba nekdy dodelam zobrazeni letadel na web cvars, tak tam ten repaint prihodim.
Obrázek

Uživatelský avatar
Willhelm
Příspěvky: 67
Registrován: 11 bře 2017, 11:04
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Reporty na webu

Příspěvek od Willhelm » 04 dub 2019, 09:42

Tak neznámý dobrodinec je odhalen. :) Ještě jednou díky Jirko. Já hledal dostupné CVARS repainty a našel jen A400 do FSX, ale na FB stránce je screen B407, takže se asi někdo taky nudil. Překvapilo mě 60 stažení na orgu za první den, 323 stažení má N875NA repaint zveřejněný před 10. měsíci. Prodaných mají odhadem 300-500 ks. Strašně hezky se to lítá, mají to fakt odladěné podle originál performance table a je sakra rozdíl zda člověk naloží 3 lidi a 50kg batožiny nebo 4 lidi a 100kg batožiny. Je třeba si hlídat OAT protože 10°C už jde taky poznat. Tady je vidět nejen z vizuálu, že to dělali srdcaři. Po Tu-154M, B412, L-410 další letadlo které mi prostě sedlo a v XP11 se chová tak nějak "uvěřitelně". A já si úplně umím představit vykopané sedadla na pravé straně a místo nich lůžko na převoz pacienta.

Za těch deset let co jsem nelítal mi toho docela dost uteklo, koukal jsem na historické eventy - hašení požárů, Dakarský doprovod, dovednostní soutěže. Čas zpátky vrátit nepůjde a nových simptáků asi taky nepřibyde.

Taky jsem si v FSX nabídce všiml misí pro Kryštof 05 - ale nikde jsem nenašel, že by FN Ostrava a areál LZS v Zábřehu byly udělané jako scenerky pro FSX. Jak to fungovalo/funguje - přistává se na ortho placku?

Uživatelský avatar
masa
Příspěvky: 435
Registrován: 30 pro 2014, 22:31
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Reporty na webu

Příspěvek od masa » 04 dub 2019, 19:13

Na placku se nepristavalo, ten KR05 normalne byl, neco je mozna soucasti primo netscenery, neco mozna bylo ke stazeni na cvars webu. Tim ale jak jsme prisli o web, tak se tohle vsechno ztratilo a tim jak FSX uz dlouho nelitam, tak vubec netusim, jak to vlastne bylo.
Obrázek

Odpovědět