Nové fórum

Náměty, návrhy, připomínky
me2d
Site Admin
Příspěvky: 190
Registrován: 29 pro 2014, 21:30
Kontaktovat uživatele:

Nové fórum

Příspěvek od me2d » 30 pro 2014, 22:38

Takže máme nové fórum se stejnou strukturou, jako na xplane.cz.
Bohužel se zdá, že archiv fóra nedostanem, takže začnem úplně od začátku. Autoři si mohou své příspěvky zatím přetáhnout ručně, pokud tam mají něco pro příští generace :-).
Je to sice frustrující, přijít o archiv a začínat od začátku, ale zřejmě je to lepší, než vše zahodit úplně. Čas ukáže.

Technické poznámky ohledně fóra
Luděk to měl za tu dobu dost vytuněné a navíc má zřejmě mnohem větší smysl pro detail, než já :-). Zkrátka nyní je tu fórum v jakémsi základním nastavení a vše, co vám nefunguje nebo chybí budu spravovat a doplňovat časem. Takže o featury se směle hlašte, něco půjde rychleji (třeba spoiler), něco pomaleji (třeba ikonky) a něco třeba nebudem dělat vůbec. Galerie mi třeba přišla jako trochu overkill, zatím by tu měl jít upload obrázků s nějakým limitem, ostatní budem řešit za pochodu.
Obrázek

Uživatelský avatar
masa
Příspěvky: 435
Registrován: 30 pro 2014, 22:31
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvek od masa » 30 pro 2014, 22:51

V prvni rade diky za instalaci a rychly rozjeti fora ;)

Co se tyce nejakeho tuneni phpbb tak muj nazor je ten, ze to spis nechat co nejvic v zakladu a moc do toho nehrabat. Ono pak se delaj i lip updaty, ktery kvuli bezpecnosti obcas jsou potreba :)

Muj nazor na par veci...
- neresil bych ikonky jednotlivejch sekci, neresil bych prepinatelny vzhledy a dalsi graficky picovinky, krome teda prohozeni loga nahore :)
- byl bych rad, kdyby se pridala podpora pro Tapatalk, ono se to pak na telefonu/tabletu cte lip
- nastavil bych v administraci vysoky limity na ruzny blbiny typu pocet soukromych zprav, velikosti priloh atd., myslim ze misto na serveru v dnesni dobe nebyva problem

Asi vsechno co me k foru ted napadlo :)
Obrázek

me2d
Site Admin
Příspěvky: 190
Registrován: 29 pro 2014, 21:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvek od me2d » 30 pro 2014, 22:54

Jo to jsem zapomnel napsat - Tapatalk plugin uz tu je, akorat pri registraci pro API key pozaduji loga, coz me tak otravilo, ze jsem to zatim nedotah ani s prazdnejma obrazkama :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
mano
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2014, 22:14
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvek od mano » 30 pro 2014, 23:21

Este by bolo dobre v hardwere pridat, nase stroje, ci ako sme to mali

me2d
Site Admin
Příspěvky: 190
Registrován: 29 pro 2014, 21:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvek od me2d » 30 pro 2014, 23:30

No to mě zrovna moc nezaujalo, ale dobře, je to tam :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
masa
Příspěvky: 435
Registrován: 30 pro 2014, 22:31
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvek od masa » 30 pro 2014, 23:34

V ty souvislosti me napadlo, ze by obdobne mohlo byt neco jako "jaky mam SW", resp. jaky mam koupeny komercni letadla. Ale je mozny ze to je kravina :) Ja bych si to sem ale mozna sepsal, abych vedel, co vlastne doma mam :)
Obrázek

Uživatelský avatar
mano
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2014, 22:14
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvek od mano » 30 pro 2014, 23:39

plus by bolo dobre zaviest pravidla pre scenerky, cize nazov co vlatne ten topic obsahuje nech je preklad napr. LKHN - Hranice (xplane10)

me2d
Site Admin
Příspěvky: 190
Registrován: 29 pro 2014, 21:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvek od me2d » 30 pro 2014, 23:48

mano píše:plus by bolo dobre zaviest pravidla pre scenerky, cize nazov co vlatne ten topic obsahuje nech je preklad napr. LKHN - Hranice (xplane10)
Zatim bych spolehal na inteligenci, nez delat dopredu 1000 pravidel. Kdyztak zasahnu casem.
masa píše:V ty souvislosti me napadlo, ze by obdobne mohlo byt neco jako "jaky mam SW"
No tak to je u komercnich letadel pridano. Jestli je to kravina se uvidi podle poctu prispevku :-)

Jo a mne to zase pripomnelo, ze moderatori ze stareho fora ochotni plnit stejnou funkci tady se mohou smele prihlasit pres PM
Obrázek

Uživatelský avatar
mano
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2014, 22:14
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvek od mano » 31 pro 2014, 00:24

tam bol admin a livien :D

Uživatelský avatar
bumper
Příspěvky: 20
Registrován: 31 pro 2014, 01:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové fórum

Příspěvek od bumper » 31 pro 2014, 01:24

Námět žádný nemám, jen poděkuju za nové fórum. Je mi hrozně líto, že původní fórum je zrušeno. :(
Obrázek Obrázek

Odpovědět